Twój unikatowy sklep internetowy

Jeśli myślisz nad tym, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl opracowało własne oprogramowanie, które jest jasne w obsłudze i jednocześnie pełne zaawansowanych opcji. Wszystko dlatego, aby zapewnić naszym partnerom oraz ich klientom świadczenia na największym poziomie. Otworzenie e-sklepu na platformie Shopelo.pl to gwarancja dostępu do rozwiązań dopasowanych do różnych potrzeb osób, chcących rozpocząć sprzedaż w Sieci. Rozwiązania Shopelo.pl to obsługa szybkich płatności oraz wysyłek, również do najpopularniejszych wśród dostępnych opcji Paczkomatów InPost – nawet bez zawierania umów z firmami, zajmującymi się dostarczaniem paczek. To integracje z marketplace’ami, oprogramowaniem finansowo-księgowym oraz stronami zestawiającymi ceny i opinie, a jest to zaledwie część świadczonych przez nas rozwiązań.

Według prowadzonych przez nas statystyk, używanie opracowanych przez specjalistów Shopelo.pl narzędzi daje firmie możliwość zaoszczędzenia 2-4 godziny każdego dnia. Eksperci Shopelo.pl regularnie dodają kolejne opcje, byś jako nasz partner mógł spokojnie prowadzić firmę, zachowując przy tym jak najwięcej czasu. Dostępne zestawy usług pozwolą Ci wybrać właściwy plan, dopasowany do Twoich wymagań. Ponadto masz możliwość przetestowania naszej platformy za darmo przez dwa tygodnie. Zobacz, że korzystanie z niej jest naprawdę łatwe i rozpocznij działalność sprzedażową w Internecie we współpracy z Shopelo.pl.

Otwierając sklep internetowy na na naszej platformie nie musisz posiadać zarejestrowanej działalności i możesz swobodnie sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowana. Sklep internetowy bez działalności to bardzo dobry pomysł, gdy jesteś miłośnikiem czegoś i chcesz połączyć zainteresowanie z zarabianiem na sprzedaży własnoręcznie robionych produktów. To doskonałe rozwiązanie, jeśli planujesz zacząć dorabiać do pensji, ale także sprawdzić plan na biznes, w sytuacji, gdy nie jesteś do końca przekonany, jak zostanie przyjęty przez klientów. Załóż e-sklep na Shopelo.pl i dołącz do firm, które już nam zaufały. Nasi eksperci służą pomocą na każdym szczeblu współpracy. Zajrzyj na naszą stronę www, aby uzyskać znacznie więcej informacji.